ART / Oil paintings / Oil painting 13395594
nr 1339 5594
Herman Hägg
(1884-1966)
Herman Hägg (1884-1966). Seascape. Signed. Oil on panel, 17x24, wear, colour loss.
OIL PAINTING, Herman Hägg (1884-1966), Marin. Signerad. Olja på pannå, 17x24 cm
Condition: slitage, färgbortfall
700
SEK 300
Monday August 3 2020
at 19:03:36
3/8 18:39:03